Přejete si, aby bylo vaše miminko spokojenější a vy odpočatější?

Po narození mého syna přišlo něco, co jsem nečekala a nedokázala si představit. Veliká láska a ještě větší strach.

Není mi lhostejné, když maminky už v porodnici začne ovládat strach z toho, že si s tím svým malým drobečkem vlastně neví tak úplně rady. Na čtení tlustých knih čas není a na internetu je to docela chaos. Nechci se dívat na to, jak každou chvíli ve facebookové skupince pro maminky přiběhne někdo s výkřivkem:  „JÁ UŽ VŮBEC NEVÍM, JAK DÁL..."

Proto jsem napsala tento eBook

V  tomto výjimečném e-booku najdete konkrétní techniky a účinné tipy, jak zmírnit koliky a další nepříjemné potíže miminek. Čtení vám nezabere mnoho času, avšak věřím, že vám pomůže rychle se zorientovat v široké škále témat a užívat si vašeho spokojeného miminka.

Maminky o e-booku napsaly:

Velmi doporučuji přečíst Helenin e-book ještě před narozením miminka nebo během šestinedelí 🙏🤩 Já sama jsem se k němu dostala až když mojí Viktorince bylo 5 měsíců a hodne věci z knížky u nás naprosto sedí. Dráždivé, uplakané, nespavé miminko s krví ve stolici Vás jako prvorodičku naprosto rozhodí. Tak pátráte všude možně a cítíte se mnohdy zoufale. E-book je napsán stručnou, příjemnou a povzbuzující formou, takže se těším na přečtení pokračování o ABKM ❤️
Andrea Ďuriš
E-Book mě velmi zaujal, protože bolesti bříška nás provází již několik měsíců a vůbec jsem netušila, jak dceři pomoci. Tohle je komplexní příručka, která popisuje mnoho metod jak miminku ulevit. A co je důležité? Ony opravdu fungují. Navíc přístup autorky je opravdu milý a podporující, což je pro každou maminku velmi důležité. Moc se mi líbí, jak je zpracovaná část o masáži bříška. Je tam popsáno, jak má přesně masáž probíhat. To je pro prvorodičku opravdu veliká pomoc. Tento E-Book doporučuji všem maminkám, které mají plačtivé dítě, které trpí bolestí bříška. Ne jen, že Vám přinese užitečné informace, jak miminku pomoci, ale také Vás uklidní jako matku a dá Vám sílu věřit ve Vaše mateřské schopnosti. Už se těším na další E-Book od této autorky.
Krystýna Žemlová Krčmářová
Skvělý e-book a super tipy, jak pomoci miminku, které není úplně spokojené. Byla bych si přála přečíst si ho v šestinedělí, myslím, že by mi v mnoha ohledech otevřel oči. Helena k problematice přistupuje velmi laskavě a zároveň s nadhledem.
Michala Prouzová

STRAVOVACÍ ZÁPISNÍK

Tento zápisník byl původně k dostání pouze jako bonus v e-booku Jak poznat a zvládnout ABKM. Veliký zájem o zápisník ve FB skupinkách mě ale přivedl k myšlence nabídnout ho vám, které stále tápete a hledáte alergeny.  Chtěla bych tak efektivnějednoduše pomoci těm, kteří poctivě hledají příčinu alergie a snaží se prospět svému zdraví a svým dětem. Věřím, že vám pomůže snadněji odhalit alergeny a zorganizovat váš jídelníček.

Dárek k očekávání miminka:

Miminko teprve čekáte a říkáte si, co ještě můžete připravit a udělat, než příjde na svět?

Po celou dobu mého těhotenství jsem se snažila myslet pozitivně a být v pohodě, ale přiznám se, že jsem často byla vyplašená a to hlavně z naprosto nového druhu zodpovědnosti, která s dítětem přichází.

V těhotenství jsem cvičila a relaxovala a přesto nemůžu říct, že jsem celou dobu plula na obláčku. Občas mě trápila nespavost, křeče v nohou, ale také obavy...

V těžkých chvílých i v chvilkách, které jsem si vyhradila pro sebe, v průběhu těhotenství i po porodu mi pomáhaly afirmace, které jsem si postupně nacházela i vymýšlela a některé mi pomáhají doteď.

A tak je tu nyní pro Vás 18 kartiček. Kartičky jsou po šesti na straně a jsou to celkem 3 stránky k tisku.

Přeji vám, abyste našly vyrovnanost a pohodu, ze kterých budete moci čerpat sílu i do budoucna 🙂

A jak vypadají firmační kartičky k porodu a šestinedělí?

Jak  s afirmacemi pracovat?

Je to jednoduché:

1) Najděte si nejméně 5 minut jen pro sebe a usaďte se pohodlně na příjemné místo.

2) Vyberte (vylosujte) si kartičku, která se vám líbí a je pro vás aktuální (Nehodící se kartičky dejte bokem.).

3) Prohlédněte si obrázek a čtěte si text, u toho se soustřeďte a několikrát si afirmaci opakujte, dokud se nebudete cítit lehce a klidně.

Důležité je, aby se ze slov stala vaše osobní pozitivní představa, která vás prostoupí.

Tak s chutí do toho 🙂

Milníkové kartičky

PRVNÍ ROK S MIMINKEM utíká jako voda, každý moment je jedinečný. Nikdy nezapomenete, když Vás dítě poprvé chytne za prst nebo se poprvé usměje. Některé MILNÍKY si budete chtít uchovat i ve formě fotografií. Už máte připraveny MILNÍKOVÉ KARTIČKY?

Milníkové kartičky z ateliéru Helen