eBook pro malé i velké milovníky přírody

Cesta za podmořským dobrodružstvím může začít. Stačí jen stáhnout pdf.

Dárek pro každého, komu záleží na naší planetě a chce se dozvědět více životě mořských tvorů. Můžete ho dětem vytisknout nebo uložit např. do tabletu pro zahnání nudy třeba v deštivých dnech 🙂

Varování – V knížce se VYSKYTUJÍ TVOROVÉ, KTEŘÍ O SOBĚ VYPRÁVÍ NEUVĚŘITELNÉ VĚCI, krom toho autorka nabízí také tvořivé a hravé úkoly.

Nezapomeňte: kdo tvoří, ten se nenudí.

Zadejte níže své jméno a e-mail, pošlu vám pdf Tvoření a povídání s mořskými tvory a čas od času také inspiraci a odkazy na nové články z mého ateliéru.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Co na e-book říkají:

Nadšenkyně do sudoku a máma šikovného klučiny

Ebook je výjimečný svým mořským příběhem, kde ukazuje život zvířat pod vodou. Dost věcí pro mě bylo nových a i pro syna zajímavých. Několik tipů na tvoření s dětmi včetně fotonávodu je příjemný bonus navíc 👍 Texty jsou čtivé a moc se nám líbily ilustrace s hezkými detaily.👍 Syn byl nadšený hlavně z mořských koníků a chobotnice. Společné prohlížení jsme si moc užili.
Petra Pari VernerováSvůj sen si splnila kurzem Asistentka pedagoga na Pdf a projektem "Hravá čísla", pracuje v eshopu s kyslíkovou kosmetikou.

Máma zabývající se zdravím a  rovnováhou

Helenin eBook – Tvoření a povídání s mořskými tvory – je skvělý pro celou rodinu. Četly jsme si ho se šestiletou dcerkou a příběhy i tvoření ji opravdu bavily. Nejvíc nás zaujalo výtvarné ztvárnění sešitu a střídání činností – vyprávění o mořských tvorech, tvoření i zamýšlení se nad lidským konáním, které často nekoresponduje s rytmem přírody. Knihu jsme si vytiskly a rovnou i něco přikreslovaly a dopisovaly. Budeme se k ní určitě vracet. Vyprávění je propojené s ekologií, v dnešní době tak aktuální. Týká se nás všech, je nezbytné o něm s dětmi mluvit, aby si uvědomovaly, že i oni svým přístupem mohou leccos změnit. Oceňuji praktické úkoly, protože díky nim udrží děti v pozornosti. Chystáme se na experiment se zaznamenáváním produkce našeho domácího odpadu.
Marta FleischhansováAutorka programu pro děti Laboratoř Zelené Niny, pracuje v centru Be Balanced. Nadšená propagátorka živé stravy a japonské estetiky.

Máma a odbornice na odpady udržitelnou domácnost 

Z e-booku jsem nadšená, je přehledný, kreativní, návodný a obsahuje velké množství informací. Některé informace byly i pro mě nové, autorka se nebojí používat odborné termíny. Myslím, že může být použit i jako text pro práci ve škole. U dětí je přirozená starost o zvířata a rostliny, díky e-booku bude tato jejich přirozenost podporována a prohlubována, proto si myslím, že se jedná o velmi cenný typ textu, který je navíc propojený s originálními ilustracemi. Dceru (9let) ilustrace okouzlily a hned vytištěné listy s nadšením sbalila, tak bude mít na večery čtení...
Anna PíškováVystudovala Přírodověděckou fakultu UK, matka 3 dětí, které vychovává s úctou k přírodě.

Maminka nadšená pro swapování 

Tenhle eBook je pecka! Je sice určen pro děti, ale i já dospělák jsem si ho užila na 100%. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí, které jsou provázeny krásnými obrázky. Téma ekologie a udržitelnosti je mi velice blízké a tady je to podáno velmi milou a zábavnou formou. Navíc tipů pro tvoření s dětmi není nikdy dost a už se doma chystáme na chobotnici 😊 P.S.: Po přečtení úryvku z chystané knihy Dobrodružství Labridy už se moc těším, až si ji budu moct přečíst.
Martina StárkováAutorka projektu Z odpadu poklad, pořádá swapy, věnuje se snižování produkce odpadu.

Maminka dvou dcer a nadšenec do handmade 

Grafická stránka ebooku se nám moc líbila. Minipříběhy jsou plné zajímavých a užitečných informací. Děti, aniž by si to uvědomily, se učí při čtení a doplňování informací. Recept byl příjemné zpestření. Já jsem si moc užila Rytmus v malbě. Starší dcera doplňovala a mladší hned vyzkoušela jeden z návodů. Každý člen rodiny si v tomto ebooku příjde na své.
Martina StárkováMáma dvou holčiček, se kterými se nadšeně pouští do kreativních projektů, sama se věnuje hanmade tvoření.